02.05.2023

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka

„ORLEN Transport na drodze. Dobre praktyki to nasze nawyki” pod takim hasłem ogłosiliśmy tegoroczny konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka, adresowany do dzieci pracowników oraz współpracowników, którzy realizują usługi prowadzenia pojazdów ciężarowych na rzecz spółki. Celem tegorocznej, trzeciej już edycji, jest zwrócenie szczególnej uwagi młodego pokolenia na kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Konkurs kierowany jest do dzieci pracowników oraz kierowców świadczących na rzecz Spółki usługi w ramach umowy B2B, które nie ukończyły osiemnastego roku życia. W zeszłorocznej edycji tematyka konkursu dotyczyła zagadnień związanych z ochroną środowiska naturalnego, natomiast tegoroczna edycja poświęcona jest sprawom szeroko pojmowanego bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Czekamy na prace wykonywane różnymi technikami, nie tylko malarskie czy rysunkowe, ale również przestrzenne, które, jak pokazały poprzednie edycje, cieszą się dużym zainteresowaniem młodych twórców oraz dowodzą ich niczym nieskrępowanej wyobraźni.

Tradycyjnie planujemy wyłonienie zwycięzców i laureatów w kilku kategoriach wiekowych, natomiast dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy słodkie niespodzianki. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowaliśmy na pierwszego czerwca.